Termo Higrometre BZ06: Hava İstasyonu

İç mekanlarda sıcaklık değerlerinin detaylı bir şekilde ölçülmesini sağlayan bu cihaz hava istasyonu olarak adlandırılmaktadır. Daha önceki örneklere benzemeyen bu cihaz son derece kullanışlı ve pratik.

Hava durumundan iç mekan sıcaklığına, zamandan nem oranına pek çok farklı fonksiyonu ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor. Aynı zamanda cihazla entegre olan çalar saat işlevi de son derece pratik bir kullanım sunuyor, tüm ihtiyaçları tek noktada topluyor.

Tüm İhtiyaçlar İçin Tek Cihaz: BZ06

İç mekan bilgilendirme imkanlarına ek olarak hava durumu hakkında da bilgi veren cihazın ana ekranında güncel hava durumunu gösteren semboller bulunur. Bu semboller ile dışarı çıkma planı yapmadan önce hava durumunu öğrenmek mümkündür.

Trotec BZ06 ile birlikte iç mekanda bulunan nem oranını sürekli olarak takip etmek ve ölçmek de mümkün. Cihazın başlıca avantajları:

  • İç mekan nem oranını ve sıcaklığı 20 saniye aralıklar ile ölçerek günceller. Buna bağlı olarak günlük üst ve alt seviyeler de öğrenilir.
  • Son derece sessiz çalışan cihaz bir evin ya da yazlığın her bölümünde kullanılabilir. Misafir odası, yatak odası, salon ya da banyo. Tüm ortamlara entegre.
  • LCD ekranı rahat okunmasının yanında son derece büyüktür ve bu sayede ekrandaki değerler rahatça okunur.
  • Sessiz çalışması sayesinde yatak odasında da kullanılan BZ06 aynı zamanda bu yönünü çalar saat özelliği ile de desteklemektedir.
  • Ana ekranda bulunan hava durumu sembollerinde 4 farklı sembol türü bulunur. Bunlar güneşli, bulutlu ya da yağışlı hava durumlarında daha detaylı bilgilendirme de sağlamaktadır.