Corona Virüsünü Yok Eden Cihaz

Çin’ in Wuhan kentinde ortaya çıkarak kısa süre içerisinde tüm dünyayı saran corona virüs salgını kontrolü zor olan yeni nesil bulaşıcı bir hastalıktır. Corona virüs salgının yayılımının önlenmesinde yönetimlerin aldığı tedbirler kadar bireyleri alacağı tedbirler de önemlidir.

Corona virüsü salgınından korunmak için bireyler dengeli beslenmeli, kişisel temizliklerine önem vermeli, uyku düzenleri olmalıdır. Korunmak için dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta ise hastalığa maruz kalabileceğimiz toplu alanlardan uzak durarak, dokunacağımız yüzeylere dikkat edilmesidir.

Özellikle bireylerin çoğunlukta olduğu iş yerleri, hastane, uçak, otobüs gibi alanlar başta olmak üzere bireylerin tercih ettiği her yerde rahatlıkla kullanılabilen ozan cihazları virüsün yok edilmesinde büyük rol oynar.

Corona Virüsünün Yok Edilmesinde En Büyük İki Yardımcı: Airozon 5000 & Airozon Supercracker 

Dünyanın en güçlü ikinci dezenfektanı olan ozon bakteri, virüs ve kokuların giderilmesinde en etkili araçtır. Ozonun gücünden yararlanılarak meydana getirilen Airozon 5000 ve Airozon Supercracker cihazları yüzey yolu ile bulaşabilecek virüsleri engellediği için hastalığın bulaşma riskini de en aza indirir.

Airozon 5000 ve Airozon Supercracker cihazları etkisi yüksek olan ozon konsantrasyonunun sağlanmasına yardımcı olur. Cihazların jeneratör kısımları ozon bulundukları alanda yer alan oksijenden meydana getirir.

Corona virüsünün yok edilmesinde etkili olan cihazlar Trotec’ten alınarak hızlı şekilde dezenfektasyon işlem sürecine başlanabilir.

Trotec Ozon Jenaratörleri; https://www.trotec24.com.tr/makineler/koku-notralizatorleri/ozon-jeneratorleri

Airozon 5000 & Airozon Supercracker Cihazlarının Avantajları

Yüksek ozon etkisi ve mobil kullanım imkânı sağlayan Airozon 5000 cihazı tasarımı ve hafifliğiyle hem rahat hem de kolay kullanım imkânı sunar. Cihaz adından da anlaşılacağı gibi saatte 5000 mg ozon üretme kapasitesine sahiptir

Ozon üretim kapasitesinin yüksek olması cihazın pek çok yerde rahat bir şekilde kullanılarak virüslerin ortadan kaldırılmasına destek olur.

Yeni nesil ozon oluşturma yöntemiyle üretilen Airozon Supercracker havada etkileşime hazır olan ozon konsantrasyonunu oluşturur. 

Airozon Supercracker cihazı sayesinde ulaşılamayan herhangi bir kısım bulunamazken kısa bir süre içerisinde cihaz uygulama yapılan alanı bakterilerden temizler. Airozon Supercracker cihazı kendi alanındaki en hızlı, en güçlü ve en güvenilir cihaz olma özelliklerine de sahiptir.